Keresés


Toplista

Toplista
  • betöltés...

Magántanár kereső

Ha szívesen korrepetálnál, hozd létre magántanár profilodat itt.
Ha diák vagy és korrepetálásra van szükséged, akkor regisztrálj be és írd meg itt, hogy milyen tantárgyban!

SOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOS MATEK

255
Egy kereskedő két termelőtől vásárolt barackot. Az egyiktől kilónként 200 Ft-ért 80 kg-ot, a másiktól kilónként 140 Ft-ért 120 kg-ot. Az összes barackot összeöntötte.
a/ Átlagosan hány Ft-ba került a barack kilogrammonként ?
b/ Hány kg-t kellene még vásárolnia az olcsóbb fajtához, hogy kilókénti ára 160 Ft legyen?
Jelenleg 1 felhasználó nézi ezt a kérdést.
0
Általános iskola / Matematika

Válaszok

1
Csatoltam képet.
0