Ha diák vagy és korrepetálásra van szükséged, akkor regisztrálj be és írd meg itt, hogy milyen tantárgyban!

FOCI SZABÁLYOK!! Tesiből kaptunk házit lol SŰRGŐS!!!!

322
Nem várom el, hogy mindegyik megválaszold, de HATALMAS segítség lenne ha csak páranak meg tudnád mondani a megoldását.

Feladatlap 1
3, Lehet-e közvetlen szabadrúgást ítélni a támadó csapat javára a büntető területet határoló vonalról? Indokolja is!
4, Hol kötelező és hol lehetséges zászlókat elhelyezni a pályán?
5, Játékban marad-e a labda, ha a szögletzászloról visszapattan?
6, A játéktér talajának alkalmasságát ki bírálja el?
7, Lehet-e talajmélyítést vagy magasitást alkalmazni a játékteret határoló vonalak helyett?

Feladatlap 2
1, Mekkora a labda kerülete?
2, Ki bírálhatja el a labda alkalmasságát a mérkőzés előtt és alatt?
3, Mikor lehet a labdát mérkőzés folyamán kicserélni?
4, Ha a mérkőzés folyamán a labda (miközben játékban van) kipukkad, hogyan folytatódik a játék?
5, Lehet-e piros színű labdával bajnoki mérkőzést játszani?
6, Elkezdhető-e egy mérkőzés olyan labdával, ami az előírásoknak nem felel meg?
7, Elkezdhető-e egy megyei bajnoki mérkőzés olyan labdával, amelyiken nem szerepel a ,,FIFA
APPROVED" felirat?

Feladatlap 3
1, Beállhat-e csereként játékba az a játékos, akit a mérkőzés előtt nem írtak be a jegyzőkönyvbe?
2, Hol léphet be a cserejátékos a játéktérre és hol kell a lecserélt játékosnak elhagyni a játékteret?
3, A 86. percben A csapat létszáma 7 fő alá csökken. A mérközés eredménye ekkor már 6-0 B csapat ja­ vára. Mind a két fél megegyezik abban, hogy a hátralévő pár percet lejátsszák így is, hiszen már az ered­ ményen nem befolyásol semmit. Mit tegyen a játékvezetö?
4, A csapat cserél. Amikor a lecserélt játékos kilépett a játéktérről, de a becserélendő játékos még nem lépett be a játéktérre, a lecserélt játékos megsérti az asszisztenst. Hogyan folytatodik a játék?
5, A lecserélt játékos helyet foglalhat-e a kispadon?
6, A csapat a mérkőzést 10 fővel kezdi el, mert a többi játékos még nem ért a mérkőzés színhelyére. A jegyzőkönyvbe is csak ezt a 10 nevet írták be a mérkőzés megkezdése előtt. A 20. percben megérkezik
A csapat 11. játékosa. A játékvezető nem engedi beállni a játékba, mert a neve nem szerepel a jegyző­
könyvben. Helyesen járt-e el a játékvezető?
7, Mikor cserélhet egy kapus helyet egy játékossal a mérkőzés folyamán?