Keresés


Toplista

Toplista
  • betöltés...

Magántanár kereső

Ha szívesen korrepetálnál, hozd létre magántanár profilodat itt.
Ha diák vagy és korrepetálásra van szükséged, akkor regisztrálj be és írd meg itt, hogy milyen tantárgyban!

Matek szöveges feladatok (egyenletrendszer)

1194
Kétfajta gyümölcsöt vettünk az osztálykirándulásra; körtéből 5 kg-mal többet, mint szilvából. A körte 3200 forintba került, a szilváért 1320 forintot fizettünk. 1 kg szilva 80 forinttal olcsóbb, mint 1 kg körte. Hány kg körtét és hány kg szilvát vásároltunk?

Táblázatosan szeretném ismét remélem értetek
Sürgős!!
Jelenleg 1 felhasználó nézi ezt a kérdést.
0
Középiskola / Matematika

Válaszok

1
2 megoldás is van, érdekes feladat
0