Korrepetálási kérések » Sziasztok! Ugye csináltam egy ppt-t, de akadozik az egész. nem a gép a rossz vagy nemtudom. Valaki segít? :(
Tanuló


Dobos-Kata17

Informatika

3 hete


Sziasztok! Ugye csináltam egy ppt-t, de akadozik az egész. nem a gép a rossz vagy nemtudom. Valaki segít? :(